Kvapas yra stipriausias iš penkių pojūčių, susijusių su atmintimi ir emocijomis. Tai suteikia kvapų rinkodarai puikią galimybę pritraukti klientus, keičiant suvokimą ir kuriant patirtį maksimalaus efekto pasiekimui, įmonės prekės ženklo įvaizdinės dalies formavimui.
Kvapų rinkodara suteikia klientui gerą nuotaiką. Kvapai, kurie yra diskretiški, bet galingi viliotojai, sukuria malonų, gaivų, energingą ir teigiamą jausmą. Atsipalaidavusios savijautos jausmas, kuris „pakelia“ nuotaiką.
Jei norite, kad didelėse erdvese sklistų malonus kvapas, „Detavita“ montuojami kvapų įrangos sprendimai ir plačiausias kvapų asortimentas – puikus sprendimas. Pažangi difuzijos technologija skystą kvapo aliejų paverčia smulkia, nematoma migla. Patalpose sumontuota įranga yra nepastebima. Galimas tiesioginis patalpų kvepinimas iš įrenginio, arba sistemos nukreipiamas tiesiogiai į ventiliacijos sistemą, kad kvapas pasklistų tolygiai po erdvę.

Visi mūsų kvepalai yra gaminami ir sertifikuojami pagal aukščiausius Europos ir Parfumerijos pramonės standartus. Zaluti kvapai gimsta Prancūzijoje, parfumerijos sostinėje – Grasse mieste. Tai miestas, įsikūręs kalnuose į šiaurę nuo Kanų, 13 km. nuo Viduržemio jūros pakrantės.
Su Grasse miestu siejama prancūzų parfumerijos istorijos pradžia. Šis miestas jau 13 amžiuje garsėjo kaip odininkų miestas ir prekybos odomis centras. Viduramžiais paplitusi mada nešioti kvepalais iškvepintas odines pirštines ir buvo parfumerijos suklestėjimo pradžia.

Prisilieskime kartu prie prabangios ir aromatingos istorijos – įsileiskime šiuos profesionalius kvapus į mus supančias erdves.

error: Informacija apsaugota nuo kopijavimo !
Call Now Button